Notice: Function wp_get_inline_script_tag was called incorrectly. Unable to set inline script data. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 7.0.0.) in /home/farasens/public_html/wp-includes/functions.php on line 6170

De ce cel puțin în România intrările de acces auto în benzinării nu sunt marcate prin semne de pierdere a priorității autovehiculelor (zebră, semn rutier de trecere de pietoni etc.)?

Eu, cel puțin, nu știu.

Views: 112

0Shares